Edycja 2018

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Lista firm laureat贸w i wyr贸偶nionych w IX edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza


Kategoria: firmy mikro - do 10 os贸b zatrudnionych

Laureat:
  • SAN-TECH Sp. jawna K. D艂ugosz, L. Furmanik, S. G艂adysz - Dealer Husqvarna Zag贸rz
Wyr贸偶nienie:
  • ORTOREHA Zak艂ad Sprz臋tu Ortopedycznego Wies艂aw Chorz臋pa z Rzeszowa
  • Centrum Handlowe RY艢 Sp. z o.o. z Sanoka
Nominacja do wyr贸偶nienia:
  • INSTALATORSTWO SANITARNE Stanis艂aw Rachwa艂 z Krosna
  • "SANITEX II" El偶bieta Wojtas z Gniewczyny 艁a艅cuckiej
  • P.P.H.U. "DUET" Robert B臋ben z Iwonicza Zdroju

Kategoria: firmy ma艂e I - od 11 do 25 os贸b zatrudnionych

Laureat:
  • Drukarnia COM-DRUK Robert Lula z Miejsca Piastowego
Wyr贸偶nienie:
  • Specjalistyczny Zak艂ad Rob贸t Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o. z Tarnobrzega
  • TELTAR s.c. Leszek Kobielski i Marcin Sech z Tarnobrzega
  • O艣rodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy NZOZ "NAFTA-MED." Sp. z o.o. z Sanoka
  • ENERGOTEST Sp贸艂ka z ograniczon膮 odpowiedzialno艣ci膮 z Krosna

Kategoria: firmy ma艂e II - od 26 do 50 os贸b zatrudnionych

Laureat:
  • RYMATEX Sp. z o.o. z Rymanowa
Wyr贸偶nienie:
  • Samodzielny Publiczny Gminny ZAK艁AD OPIEKI ZDROWOTNEJ w Miejscu Piastowym
  • GREINPLAST PODKARPACIE Sp. z o.o. z Krosna
  • Przedsi臋biorstwo Us艂ug Geodezyjno-Projektowych "GEOMIAR" Sp. z o.o. z Jaros艂awia
  • PW DREWNO-HURT Ryszard Roczniak z Zarzecza
  • "KAR-POL" Sp. z o.o. z Sanoka
Nominacja do wyr贸偶nienia:
  • ECORES Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • Przedsi臋biorstwo Produkcyjno Us艂ugowo Handlowe "WITMAR" s.c. z Wi艣niowej

Kategoria: firmy 艣rednie I - od 51 do 100 os贸b zatrudnionych

Laureat:
  • AUTORUD Stanis艂aw G贸rski, Stanis艂aw Sobi艂o Sp贸艂ka Jawna ze Stalowej Woli
Wyr贸偶nienie:
  • CJ BLOK Sp. z o.o. Fabryka Element贸w Budowlanych z Rudnej Ma艂ej
  • "SIEROS艁AWSCY" Jan Sieros艂awski,Yeni Armendariz de S. Sp. j. z Przec艂awia
Nominacja do wyr贸偶nienia:
  • Niepubliczny Zak艂ad Opieki Zdrowotnej "RUDEK" z Rzeszowa

Kategoria: firmy 艣rednie II - od 101 do 250 os贸b zatrudnionych

Laureat:
  • OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. z Nagawczyny
Wyr贸偶nienie:
  • ZETO RZESZ脫W Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • Zak艂ad Mi臋sny SMAK-G脫RNO Sp. z o.o. z G贸rna
  • Okr臋gowa Sp贸艂dzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna z Jasienicy Rosielnej
  • "BUDO-TRANS" Sp贸艂ka z o.o. ze Stalowej Woli

Kategoria: firmy du偶e - powy偶ej 250 os贸b zatrudnionych

Laureat:
  • HANDLOPEX S.A. z Rzeszowa
Wyr贸偶nienie:
  • SKAREM Sp. z o.o. ze Stalowej Woli

Kategoria: Przedsi臋biorstwo Us艂ug Komunalnych

Laureat:
  • Miejski Zak艂ad Komunalny Sp. z o.o. Stalowa Wola
Wyr贸偶nienie:
  • Sanockie Przedsi臋biorstwo Gospodarki Komunalnej Sp贸艂ka z o.o.
  • Miejskie Przedsi臋biorstwo Gospodarki Komunalnej - Kro艣nie艅ski Holding Komunalny Sp贸艂ka z ograniczon膮 odpowiedzialno艣ci膮
  • Przedsi臋biorstwo Gospodarki Komunalnej "EKO-STRUG" Sp. z o.o. z Tyczyna

Kategoria: Przedsi臋biorstwo Budowlane

Laureat:
  • CREO sp. z o.o. z Rzeszowa
Wyr贸偶nienie:
  • Przedsi臋biorstwo Budowlane RESBEX Sp. z o.o. z Przeworska
Nominacja do wyr贸偶nienia:
  • Kro艣nie艅skie Przedsi臋biorstwo Budowlane w Kro艣nie Sp贸艂ka Akcyjna

Kategoria: Firma Pi臋ciolecia

Laureat:
  • CJ BLOK Sp. z o.o. Fabryka Element贸w Budowlanych z Rudnej Ma艂ej
  • PW DREWNO-HURT Ryszard Roczniak z Zarzecza
Nominacja do wyr贸偶nienia:
  • Przedsi臋biorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria: Eksporter

Laureat:
  • Przedsi臋biorstwo Techniczno-Us艂ugowe BASMAC Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria: Firma zagraniczna w Polsce

Laureat:
  • REWA Sp贸艂ka z o.o. z Woli Rafa艂owskiej
Wyr贸偶nienie:
  • SARIA Ma艂opolska Sp. z o.o. w Warszawie Oddzia艂 w Przewrotnem

Nagroda specjalna:

  • "BA膯-POL S.A." z Rzeszowa

Kategoria: MANAGER ROKU

  • J贸zef Folcik
Patronat medialny:
TVP Rzesz贸w Radio Rzesz贸w Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwi艣la艅ski Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl 呕ycie Podkarpackie