Edycja 2018

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Laureaci 2006


Konkurs rozstrzygany jest w sze艣ciu kategoriach firm:

1. Polskie przedsi臋biorstwo - udzia艂 kapita艂u polskiego stanowi min. 51%:

Kategoria - firmy mikro (od 1- 10 os贸b)

Statuetka:
  • Zak艂ad Optyczny Krystyna Pokorna - Stafin z D臋bicy
Wyr贸偶nienie:
  • Centrum Us艂ug Turystycznych S.C. z Rzeszowa
Nominacje do wyr贸偶nienia:
  • PPUH EVEREST Jan Oleniacz z Niebocka
  • F.P.H.U. "SEKWOJA" Grzegorz Siry z D臋bicy
  • Zak艂ad Produkcyjno-Us艂ugowy - GWAJAK S.C. z Sanoka

Kategoria - firmy ma艂e (11-25 os贸b):

Statuetka
  • MONT-INOX Sp贸艂ka z o. o. z Sanoka
Wyr贸偶nienia:
  • F.H.U. "GEO-EKO" z Sanoka
  • ZPUH "BESKO-MET" Sp. z o. o. z Beska
  • "PROMONT" Zak艂ad Produkcyjno-Us艂ugowy Urz膮dze艅 Sanitarnych i Gazowych w Szebniach
  • Przedsi臋biorstwo Budowlane "EL-BUD" Czes艂aw Stasicki z Sanoka
  • PROFIL - BUD Tomasz Pietraszek z Jas艂a
  • Leopard Automobile Mielec Sp. z o. o. z Mielca

Kategoria - firmy ma艂e II (26-50 os贸b):

Statuetka:
  • STELMET Sp. z o.o. z Pstr膮gowej
Wyr贸偶nienia:
  • "EURO-EKO" Sp. z o. o. z Mielca
  • Firma Techniczno-Handlowa "ANKOL" Czes艂aw Kolisz z Chorzelowa
  • ZPH CERPLAST Sp. z o. o. z Ropczyc
  • Apollo Sp. z o.o. Sigma Computers z Rzeszowa

Kategoria - firmy 艣rednie (51-250 os贸b):

Statuetka:
  • AUTOMET J贸zef Le艣niak z Sanoka
Wyr贸偶nienia:
  • FOTO-HURT Sp. z o. o. z Rzeszowa
  • TEKPUD Sp. z o. o. z Jas艂a
  • Zak艂ad Mechaniczno Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o. o. z Nowej Sarzyny
  • GREINPLAST Sp. z o. o. z Krasnego
  • Okr臋gowa Sp贸艂dzielnia Mleczarska z Jasienicy Rosielnej

Kategoria - firmy du偶e (powy偶ej 250 os贸b):

Statuetki:
  • SURET Sp. z o. o. z D臋bicy
  • Zak艂ady Produkcyjno-Us艂ugowe "INSTAL-REM" Sp. z o. o. z Rzeszowa
Wyr贸偶nienia:
  • Zak艂ady Chemiczne "ORGANIKA SARZYNA" S. A. z Nowej Sarzyny
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o. o. z Pilzna

2. Przedsi臋biorstwo zagraniczne w Polsce z kapita艂em zagranicznym powy偶ej 50 %

Statuetka:
  • SARIA Ma艂opolska Sp. z o. o. w Krakowie Oddzia艂 w Przewrotnem
Wyr贸偶nienie:
  • REWA Sp. z o. o. z Woli Rafa艂owskiej

3. Gospodarstwo rolne:

Statuetka:
  • Wielobran偶owe Rodzinne Gospodarstwo Pasieczne "SKULSCY" Du艅kowiczki
Wyr贸偶nienia:
  • Glapik Roman i Marika Gospodarstwo Agroturystyczne "U Flika" w D藕winiaczu Dolnym
Nominacje do wyr贸偶nienia:
  • Napar艂a Jan i Dorota Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne "S艂oneczna Dolina" z Bukowska

4. Eksporter:

Statuetka:
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski z Pilzna
Wyr贸偶nienie:
  • Pracownicza Grupa Inwestycyjna KORONKI Sp. z o. o. z Brzozowa

5. Firma Pi臋ciolecia

Statuetki:
  • GREINPLAST Sp. z o. o. z Krasnego
  • Apollo Sp.z o. o. Sigma Computers z Rzeszowa

6. Wyr贸偶nienie organizator贸w

  • Zak艂ad Mi臋sny SMAK - EKO Sp. z o. o. z G贸rna w uznaniu zas艂ug za 15-艣cie lat rozwoju firmy, wiarygodno艣膰, solidno艣膰, jako艣膰 oraz dzia艂alno艣膰 na rzecz spo艂eczno艣ci lokalnej

Patronat medialny:
TVP Rzesz贸w Radio Rzesz贸w Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwi艣la艅ski Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl 呕ycie Podkarpackie