Edycja 2018

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Laureaci 2004


Poni偶ej lista laureat贸w i wyr贸偶nionych: Konkurs rozstrzygany jest w pi臋ciu kategoriach firm:

1. Polskie przedsi臋biorstwo - udzia艂 kapita艂u polskiego stanowi min. 51%:

Kategoria - firmy mikro - 25 firm zg艂oszonych do konkursu (1-10 os贸b):

Statuetka:
  • Firma SAWA呕 z Rzeszowa
Wyr贸偶nienia:
  • FHU "GEO-EKO" z Sanoka
  • DELTA Sp. J. z Kolbuszowej Dolnej
  • SLOVRUR Sp. z o.o. ze Stalowej Woli
  • P.H.U. "ROYALE" z Rzeszowa

Kategoria - firmy ma艂e - 28 firm zg艂oszonych do konkursu I (11-25 os贸b):

Statuetki:
  • Pracownia Projektowa PROMOST CONSULTING z Rzeszowa
  • PELMET Sp. J. z Kro艣cienka Wy偶nego
Wyr贸偶nienie:
  • CJ BLOK Sp. z o.o. z Rudnej Ma艂ej
Nominowani do wyr贸偶nienia:
  • TRANS-GAZ Sp. J. z Sanoka
  • Elementy Budowlane Frysztak Sp. z o.o. z Twierdzy
  • FULLFARB Sp. J. z Rani偶owa

Kategoria - firmy ma艂e II - 17 firm zg艂oszonych do konkursu (26-50 os贸b):

Statuetka:
  • Sp贸艂dzielnia Telekomunikacyjna WIST z 艁膮ki
Wyr贸偶nienie:
  • Apollo Sp. z o.o. Sigma Computer z Rzeszowa

Kategoria - firmy 艣rednie - 31 firm zg艂oszonych do konkursu (51-250 os贸b):

Statuetka:
  • AUTOMET in偶. J贸zef Le艣niak z Sanoka
Wyr贸偶nienia:
  • K&P Fabryka Drzwi Sp. z o.o. z Wi膮zownicy
  • PKUWiM PEKUM Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • TEKPUD Sp. z o.o. z Jas艂a
  • NTB Sp. z o.o. z G艂ogowa Ma艂opolskiego
  • KWARCSYSTEM Sp. z o.o. z Rudnej Ma艂ej
  • PPH RINGPOL Sp. J. z Zag贸rza

Kategoria - firmy du偶e - 9 firm zg艂oszonych do konkursu (powy偶ej 250 os贸b):

Statuetka:
  • Zak艂ady Chemiczne ORGANIKA-SARZYNA S.A. z Nowej Sarzyny
Wyr贸偶nienia:
  • Zak艂ady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. z Ropczyc
  • BA膯-POL Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • FIBRIS S.A. z Przemy艣la

2. Przedsi臋biorstwo zagraniczne w Polsce - 9 firm zg艂oszonych do konkursu (udzia艂 kapita艂u zagranicznego stanowi min. 51%. ):

Statuetka:
  • REWA Sp. z o.o. z B艂臋dowej Tyczy艅skiej
Wyr贸偶nienia:
  • KRONOERG Sp. z o.o. z Pustkowa k/D臋bicy

3. Gospodarstwo rolne (28 zg艂osze艅):

Statuetki:
  • Gospodarstwo Ekologiczne Bo偶ena i Tadeusz 呕ebraccy z Ba偶an贸wki
  • Specjalistyczne Gospodarstwo Sadownicze Marian Szeliga z 呕urawicy
Wyr贸偶nienia:
  • Gospodarstwo Pasieczne Bogus艂awa i Andrzej Skulscy z Du艅kowiczki
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Sp. z o.o. w Trzebownisku z Trzebowniska

4. Eksporter (12 firm spo艣r贸d uczestnik贸w ubiega艂o si臋 o tytu艂):

Statuetka:
  • FIBRIS S.A. z Przemy艣la

5. Nagroda Specjalna - Firma Pi臋ciolecia (12 firm spo艣r贸d uczestnik贸w ubiega艂o si臋 o tytu艂):

Statuetka:
  • Zak艂ady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. z Ropczyc

Patronat medialny:
TVP Rzesz贸w Radio Rzesz贸w Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwi艣la艅ski Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl 呕ycie Podkarpackie